U15 | Zimní liga: Starší žáci poprvé padli. V souboji o vedoucí pozici prohráli s Duklou

Nedělní souboj o průběžné prvenství v zimní lize s Duklou Jižní Město prohráli starší žáci Hostouně 2:5 a poprvé tak na turnaji poznali pocit porážky. Aktuálně drží zelenobílí druhou pozici před třetím Motorletem díky lepšímu skóre. Jejich vzájemný souboj je na programu v rámci závěrečného kola v sobotu 5. února.

Jaromír Boháč: „Za 15 minut 4 gólovky, které zůstaly nevyužity. Postupně ztráta pohybu, dynamiky, vrstvení fatálních chyb. Výsledek? Laciný gól soupeře, poločas 1:1. Po přestávce se soupeř nejen v záložní řadě zlepšil a my naopak šli dolu. Nesčetně přihrávek soupeři, pozdní reakce a tím minimum získaných odražených míčů. V našem vápně prakticky nulová aktivita. Výsledek? 4 góly v naší brance a rozhodnutý zápas. Udělal jsem změnu rozestavení, poslal postupně všechny hráče i z lavičky, aby si zahráli. Druhý gól Jirky byl jen slabou náplastí na nepovedený zápas. Škoda. V kabině před zápasem hezká atmosféra i díky poděkování a společného fota s hráči. Jsme teď jak na houpačce. Středa super, neděle bída. Ať se každý sám nad sebou zamyslí.“

Zimní liga starších žáků – Meteor (skupina B)