Výsledky

A mužstvo

2022 | A1A - ČFL A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
9.Pátek
30. 09. 2022
18:30:00
FC Písek
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 0
Více
8.Neděle
25. 09. 2022
16:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Králův Dvůr
A mužstvo
3 : 2
Více
7.Sobota
17. 09. 2022
10:15:00
FK Motorlet Praha
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
3 : 1
Více
6.Neděle
11. 09. 2022
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
Bohemians Praha 1905
B mužstvo
1 : 1
Více
5.Sobota
03. 09. 2022
18:00:00
FC Slavia Karlovy Vary
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 3
Více
4.Neděle
28. 08. 2022
15:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Přeštice
A mužstvo
1 : 0
Více
3.Sobota
20. 08. 2022
10:15:00
FK Zbuzany 1953
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
5 : 1
Více
2.Sobota
13. 08. 2022
10:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Dynamo České Budějovice
B mužstvo
1 : 2
Více
1.Neděle
07. 08. 2022
17:00:00
Povltavská FA
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 0
Více

2022 | Přípravná utkání - 2022/2023

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
3.Sobota
23. 07. 2022
17:00:00
SK Líšeň
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
4 : 1
Více
2.Sobota
16. 07. 2022
11:00:00
FC Slovan Velvary
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 0
Více
1.Sobota
09. 07. 2022
10:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FC MAS Táborsko
A mužstvo
0 : 5
Více

2022 | Z1A - Mol Cup

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
1.Středa
24. 08. 2022
17:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Dukla Praha
A mužstvo
0 : 3
Více
1.Pátek
29. 07. 2022
18:00:00
SK Slaný
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 1
Více

B mužstvo

2022 | A3A - I.B třída - skupina A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
5.Neděle
04. 09. 2022
17:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
FK Hředle
A mužstvo
1 : 2
Více
4.Sobota
27. 08. 2022
17:00:00
SK Lány
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
2 : 3
Více

Dorost U19 SHBŠ

2022 | C1A - Krajský přebor staršího dorostu

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
9.Neděle
02. 10. 2022
09:30:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 SHBŠ
SK Spartak Příbram
Dorost U19
4 : 1
Více
8.Neděle
25. 09. 2022
09:30:00
SK Slaný
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 SHBŠ
3 : 0
Více
7.Sobota
17. 09. 2022
09:30:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 SHBŠ
FK Říčany
Dorost U19
1 : 3
Více
6.Neděle
11. 09. 2022
09:30:00
FK Pšovka Mělník
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 SHBŠ
1 : 2
Více
5.Sobota
03. 09. 2022
09:30:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 SHBŠ
MFK Dobříš
Dorost U19
3 : 1
Více
4.Neděle
28. 08. 2022
09:30:00
TJ Tatran Sedlčany
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 SHBŠ
0 : 5
Více
3.Neděle
21. 08. 2022
09:30:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 SHBŠ
SK Kosmonosy
Dorost U19
1 : 4
Více
2.Středa
28. 09. 2022
09:30:00
Povltavská FA
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 SHBŠ
3 : 2
Více
1.Středa
14. 09. 2022
14:45:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 SHBŠ
SK Kladno
Dorost U19
0 : 2
Více

Dorost U17 SHBŠ

2022 | D1A - Krajský přebor mladšího dorostu

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
9.Neděle
02. 10. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Dorost U17 SHBŠ
SK Spartak Příbram
Dorost U17
4 : 0
Více
8.Neděle
25. 09. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Dorost U17 SHBŠ
SK Slaný
Dorost U17
3 : 2
Více
7.Sobota
17. 09. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Dorost U17 SHBŠ
FK Říčany
Dorost U17
2 : 2
Více
6.Neděle
11. 09. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Dorost U17 SHBŠ
FK Pšovka Mělník
Dorost U17
1 : 2
Více
5.Sobota
03. 09. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Dorost U17 SHBŠ
MFK Dobříš
Dorost U17
1 : 0
Více
4.Neděle
28. 08. 2022
11:45:00
TJ Tatran Sedlčany
Dorost U17
Sokol Hostouň
Dorost U17 SHBŠ
0 : 6
Více
3.Neděle
21. 08. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Dorost U17 SHBŠ
SK Kosmonosy
Dorost U17
4 : 1
Více
2.Středa
28. 09. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Dorost U17 SHBŠ
Povltavská FA
Dorost U17
4 : 2
Více
1.Středa
14. 09. 2022
17:00:00
Sokol Hostouň
Dorost U17 SHBŠ
SK Kladno
Dorost U17
3 : 0
Více

Starší žáci U15

2022 | E1A - Krajský přebor starších žáků

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
9.Sobota
01. 10. 2022
10:00:00
AFK Milovice
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
1 : 2
Více
8.Sobota
24. 09. 2022
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
Český lev - Union Beroun
Starší žáci U15
1 : 5
Více
7.Neděle
18. 09. 2022
10:00:00
FK Bohemia Poděbrady
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
2 : 1
Více
6.Sobota
10. 09. 2022
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
FK Brandýs - Boleslav
Starší žáci U15
3 : 3
Více
5.Neděle
04. 09. 2022
10:00:00
TJ Kunice
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
1 : 3
Více
4.Neděle
28. 08. 2022
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
TJ Tatran Sedlčany
Starší žáci U15
3 : 1
Více
3.Středa
31. 08. 2022
16:30:00
SK Rakovník
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
4 : 0
Více
2.Středa
28. 09. 2022
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Benátky n/J
Starší žáci U15
3 : 1
Více

Mladší žáci U13

2022 | F1A - Krajský přebor mladších žáků

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
9.Sobota
01. 10. 2022
11:45:00
AFK Milovice
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
5 : 0
Více
8.Sobota
24. 09. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Český lev - Union Beroun
Mladší žáci U13
0 : 2
Více
7.Neděle
18. 09. 2022
11:45:00
FK Bohemia Poděbrady
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
5 : 1
Více
6.Sobota
10. 09. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
FK Brandýs - Boleslav
Mladší žáci U13
0 : 3
Více
5.Neděle
04. 09. 2022
11:45:00
TJ Kunice
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
14 : 0
Více
4.Neděle
28. 08. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
TJ Tatran Sedlčany
Mladší žáci U13
1 : 8
Více
3.Středa
31. 08. 2022
18:15:00
SK Rakovník
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
7 : 0
Více
2.Středa
28. 09. 2022
11:45:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Benátky n/J
Mladší žáci U13
3 : 1
Více

Starší přípravka

2022 | G1B - Okresní soutěž starších přípravek

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
4.Úterý
20. 09. 2022
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
TJ SK Hřebeč
Starší přípravka
4 : 8
Více
4.Úterý
20. 09. 2022
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SK Baník Libušín
Starší přípravka
4 : 6
Více
3.Čtvrtek
15. 09. 2022
17:00:00
SA Kladno
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
0 : 0
Více
3.Čtvrtek
15. 09. 2022
17:00:00
TJ SK Hřebeč
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
0 : 0
Více
2.Čtvrtek
08. 09. 2022
17:00:00
SK Stehelčeves
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
7 : 7
Více
2.Čtvrtek
08. 09. 2022
17:00:00
SK Baník Libušín
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
7 : 2
Více
1.Úterý
30. 08. 2022
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
Sokol Lidice
Starší přípravka
3 : 10
Více
1.Úterý
30. 08. 2022
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SA Kladno
Starší přípravka
8 : 4
Více

Mladší přípravka

2022 | H1A - Okresní soutěž mladších přípravek

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
5.Úterý
27. 09. 2022
17:00:00
FK Slavoj Kladno
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
9 : 3
Více
4.Pondělí
19. 09. 2022
17:00:00
TJ Unhošť
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
14 : 6
Více
3.Úterý
13. 09. 2022
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
SK Kladno
Mladší přípravka
3 : 8
Více
3.Úterý
13. 09. 2022
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
FK Slavoj Kladno
Mladší přípravka
4 : 6
Více
2.Úterý
06. 09. 2022
17:00:00
FK Slavoj Kladno
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
9 : 8
Více
1.Čtvrtek
01. 09. 2022
17:00:00
SK Kladno
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
14 : 8
Více