A tým | A mužstvo zůstává neporaženo. Podzimní jízdu Sokola odnesl i Písek

A mužstvo nezaváhalo ani v rámci 12. kola třetí nejvyšší soutěže a po výhře 2:0 nad jihočeským klubem FC Písek dál vévodí tabulce ČFL skupiny A. Od titulu půlmistra dělí Hostouňské tři zápasy.

Hostouňští vstoupili do utkání na výbornou a již po čtvrthodině se mohli radovat po přesně umístěné střele Jiřího Janušky z úvodní branky utkání. Radost umocnil o deset minut později Adam Fotr, který si naběhl na přesný centr Tomáše Mládka. Tím však střelnice středočeského celku za sebou zavřela dveře a další nebezpečná zakončení končila na brankáři hostů, či vedle brankové konstrukce. A vzhledem k tomu, že si podobně vedli i hráči Písku, zůstalo skóre 2:0.

Sokol Hostouň vs. FC Písek 2:0 (2:0)

Sestava – Sokol: Pančev - Zahranychnyy (65. Klimenda), Kosík, Křenek, Mládek, Charvát, Januška (83. Freisinger), Fotr A. (83. Bízek), Novák, Siqueira (56. Etemike), Hucek

Branky: 16. Januška, 26. Fotr A.

Žluté karty: Pančev, Etemike, Hucek - Koreš, Lerch

Fantastický vstup do utkání, kdy jsme naprosto dominovali 35 minut. Hráli jsme přesně, jak jsme si představovali. Potom jsme ale úplně zbytečně ztratili kontrolu nad hrou a začali hrát jinak, …byl to chaos. V poločase jsme si něco řekli, kluky uklidnili a chtěli se vrátit k té první pasáži. Bohužel se nám to ale moc nepovedlo, naopak nás Písek zatlačil a kluci vzadu museli podat heroický výkon. Kolik toho oni uskákali bylo neuvěřitelný. Jsme jim vděčný, protože zbytek svoji úlohu nesplnil. Nebyli jsme na míči, byli jsme nepřesný a nedokázali jsme hru uklidnit. Takže dneska vítězství beru jako velké varování do posledních tří kol, kde nás čekají nejtěžší soupeři. Jsme blízko něčeho, o čem se nám ani nezdálo. Když už jsme tak blízko, zkusíme to dotáhnout.

Písek bych chtěl pochválit za výkon a přejeme mu hodně štěstí do zbytku sezóny.