A tým | Hostouňští zůstávají neporaženi. Motorletu nadělili bůra

Dominance Sokola Hostouň v České fotbalové lize nekončí. V rámci 10. kola si Hostouňští poradili s Motorletem Praha a po výhře 5:2 zůstávají v čele třetí nejvyšší soutěže.

Cesta fotbalistů Hostouně za další výhrou se nerodila nelehce. V prvním poločase se sice brzo ujali vedení zásluhou přesných tref Adama Fotra a Davida Štětky 2:0, soupeř však dvěma slepenými brankami v úvodním poločase srovnal stav utkání. O tříbodovém zisku Sokola tak musela rozhodnout závěrečná dvacetiminutovka, kdy se postupně prosadil Diego Siqueira, Graham Etemike a druhou brankou v utkání David Štětka.

Sokol Hostouň vs. FK Motorlet Praha 5:2 (2:2)

Sestava – Sokol: Pančev – Kosík, Křenek, Mládek (82. Klimenda), Charvát, Kostka (72. Januška), Štětka, Fotr A. (63. Etemike), Siqueira (82. Bízek), Hucek, Neruda (63. Zahranychnyy)

Branky: 4. Fotr A., 18. a 90.+3 Štětka, 69. Siqueira, 76. Etemike - 24. Mládek (vl.), 29. Stoch

Žluté karty: Kosík, Hucek, Fotr O., Štětka (všichni SH)

Utkání pohledem trenéra Dominika Rodingera

Dnešní vítězství je jedno z nejcennějších, co jsem v Sokole. Motorlet je opravdu velmi nepříjemný tým. Hraje dospělý fotbal, klasický z dob třetí ligy, když jsem ještě chytal za Zápy :). Dát takovému týmu pět branek svědčí o síle. Ještě když vezmu v potaz, že soupeř smazal manko dvou branek po dvou rohách. Já ale měl kromě nějakých 15 minut dojem, že kontrolujeme to, co se děje na hřišti. To je pro nás alfa a omega. Čtyři branky jsme dali se situací, které jsme celý týden nacvičovali. O to víc nás těší, že tentokrát nás kluci fakt poslechli a hrál, co jsme si řekli. Klukům patří velká gratulace. Užijeme si to a zkusíme to zase o týden natáhnout. Motorletu držíme palce do zbytku sezóny.